images
images
images
images

Verileri Hayata Geçirin

Power BI, şirket verilerinizi zengin görsel içerikli raporlara dönüştürür ve sizin için anlamlı ve odaklandığınız veri setleri sağlar.Power Bi Nedir?

Power BI verileri analiz etmenizi ve öngörülerinizi paylaşmanızı sağlayan analitik araçlar setidir.
Zengin görsel panolar (dashboard) ile işinizi izleyin ve her türlü cihazdan yanıtları kolaylıkla alın.

Power BI verileri analiz etmenizi ve öngörülerinizi paylaşmanızı sağlayan analitik araçlar setidir. Power BI sahil olduğu zengin görsel panolarla kullanıcılara istedikleri metrikte 360 derece veri görünümü sağlar. Bu raporlar tüm metrikleri tek bir yerde, gerçek zamanlı ve tüm cihazlar üzerinden sunar. Kullanıcılar sadece tek ‘Tık’la panolardaki verileri keşfedebilir ve istedikleri cevapları alabilir. Bir pano yaratmak ve 50’nin üzerinde popüler iş uygulaması verileriyle bu raporu beslemek, önceden uzmanlarca hazırlanmış çeşitli raporları kullanmak çok kolaydır. Ve tüm raporlarınıza ve verilerinize Power BI mobil uygulama üzerinden istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Organizasyonunuzda raporlar hazırlayan bir Veri Analist’i iseniz, Power BI size üretken ve yaratıcı raporlar oluşturmada yardımcı olacak. Power BI Desktop zengin özelliklere sahip bir veri raporlama aracıdır. Farklı veri tabanlarından, dosyalardan ve web servislerinden verileri birleştirin ve görsel araçlarla anlaşılabilir hale getirin, veri kalitesini sabitleyin ve format problemlerinden kurtulun. 20’den fazla hazır görsel şablon ile kışkırtıcı raporlar hazırlayın ve mesajınızı net olarak verin. Power Bı Service ile hazırladığınız raporları organizasyonunuzdaki kişilerle paylaşın ve herkesin güncel bilgi ve taze verilerle raporlar almasını sağlayın.

Power BI organizasyonunuzun tüm verisini bir araya getirir, ister bulutta ister sunucularınızda olsun. Power BI gateways kullanarak SQL Server veritabanlarınızı, Analysis Services modellerinizi, daha pek çok farklı kaynak verinizi aynı panoda (dashboard) bir arada sunabilirsiniz. Eğer farklı raporlama portalleri ve uygulamaları kullanıyorsanız, Power BI panolarını bu ortamlara ekleyin ve farklı bir deneyim yaşayın.

;
Bu Yazı İlginizi Çekebilir
MÜŞTERİ 4.0 KONFERANSI
Demonuzu Hemen Alın