images
images
images
images
Hakkımızda
Binovist, başta CRM olmak üzere, kurumsal iş çözümleri sahasında "uzmanlık ve deneyim" ile müşterilerine hizmet veren "yenilikçi bilişim danışmanlığı” şirketidir. İsmini Bilişim-İnovasyon-İstanbul üçlemesinden almıştır.

Farkımız
 UzmanlıkBinovist danışmanları tamamı alanında gereken Microsoft sertifikalarını almış İş & Sistem Analistleri, Yazılımcılar ve Proje Yöneticilerinden oluşmaktadır.
 DeneyimBinovist danışmanları her biri farklı CRM projelerinde yer almış, intranet ve ERP çözümleri ile entegrasyonlar sağlamış, deneyimi ile fark yaratan uzmanlardır.
 YöntemMicrosoft Dynamics SureStep metodolojisine uygun şekilde ihtiyacınız analiz edilir ve tekliflendirilir, kabul edilen proje için teknolojik altyapı hazırlanır.
 VizyonTürkiye ve yakın coğrafyanın
en büyük bulut iş çözümleri
şirketi olmak.
 MisyonSunduğumuz teknoloji ve hizmetler ile müşterilerimize katma değer sağlarken,  gençlerin bilişim konusunda yeni vizyonlara hareket edebilmelerine imkân sağlamak ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.
 DeğerlerimizAçık İletişim
Ortak Hedef
Sistemli Çalışma
YÖNETİM
ENGİN ALAN Kurucu Ortak & CEO images Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi'nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi’nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
ÖZER KAYHAN CTO, Teknoloji ve AR-GE images 20 yıla yakın süredir bilişim dünyasında yer alan Özer Kayhan, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri (Yüksek Lisans) bölümlerinden mezundur. Yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi olarak birçok web ve CRM projesini başarılı biçimde hayata geçirmiştir. Ayrıca Microsoft tabanlı sistemler üzerinde alt yapı planlama ve yönetim tecrübelerine sahiptir. İstanbul Barosu’nda görev aldığı dönemde UYAP projesi kapsamında birçok seminerde eğitmen olarak görev almıştır. Kendisi Ocak 2018 itibariyle Binovist’te Teknoloji ve AR-GE Müdürü olarak görev almaktadır. 20 yıla yakın süredir bilişim dünyasında yer alan Özer Kayhan, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri (Yüksek Lisans) bölümlerinden mezundur. Yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi olarak birçok web ve CRM projesini başarılı biçimde hayata geçirmiştir. Ayrıca Microsoft tabanlı sistemler üzerinde alt yapı planlama ve yönetim tecrübelerine sahiptir. İstanbul Barosu’nda görev aldığı dönemde UYAP projesi kapsamında birçok seminerde eğitmen olarak görev almıştır. Kendisi Ocak 2018 itibariyle Binovist’te Teknoloji ve AR-GE Müdürü olarak görev almaktadır.
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Microsoft
Microsoft Gold ve Managed Partner ünvanlarına sahip olan Binovist, başta Dynamics CRM olmak üzere Office 365, Windows, Office, SQL Server gibi pek çok popüler kurumsal uygulamanın tedarikçisi ve danışmanı olarak hizmet vermektedir.
Setrow
Setrow, detaylı analizleri ile e-mail pazarlamada ülkemizde ve yurtdışında önemli pazar payına sahip teknoloji şirketidir.
ClickDimensions
E-posta pazarlama, web analitiği, müşteri adayı puanlama, kampanya otomasyonu ve sosyal medya keşif hizmetleri sunmaktadır.
XperiDo
Dynamics 365 için ürettikleri doküman oluşturma çözümü globalde yaygın şekilde kullanılmakta olan teknoloji şirketidir.
OGOO
Profesyonel internet sayfalarında, akıllı ve sosyal intranet uygulamalara pek çok konuda tamamlayıcımız olan Ogoo Dijital, alanında uzman profesyonellerle hizmet vermektedir.
ERPCommittee
ERP Komitesi Türkiye’deki ERP kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları, stratejistlerin ve kuruluşlar ile iş uygulamaları sektör firmaları arasında iletişim merkezi olmayı amaçlayan marka bağımsız bir organizasyondur.
Keyifle okuyacağınız yazılarımızdan yayınlandıkları gün haberdar olmak ister misiniz?