images
images
images
images
HAKKIMIZDA
İsmini “Bilişim-İnovasyon-İstanbul” üçlüsünden alan Binovist, uzman ve deneyimli kadrosuyla CRM, müşteri ve bayi portal projeleri gerçekleştiren yenilikçi bilişim ve ar-ge şirketidir.

 UzmanlıkMicrosoft Sertifikalı
Danışmanlar
& Geliştiriciler
 Deneyim15+ yıl Dynamics Tecrübesi,
50+ Proje Deneyimi
 YöntemYerinde ArGe Merkezi
Akademik Kadro
Sektörel Çözümler
YÖNETİM
ENGİN ALAN Kurucu Ortak & CEO images Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi'nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi’nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
ÖZER KAYHAN CTO, Teknoloji ve AR-GE images 20 yıla yakın süredir bilişim dünyasında yer alan Özer Kayhan, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri (Yüksek Lisans) bölümlerinden mezundur. Yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi olarak birçok web ve CRM projesini başarılı biçimde hayata geçirmiştir. Ayrıca Microsoft tabanlı sistemler üzerinde alt yapı planlama ve yönetim tecrübelerine sahiptir. İstanbul Barosu’nda görev aldığı dönemde UYAP projesi kapsamında birçok seminerde eğitmen olarak görev almıştır. Kendisi Ocak 2018 itibariyle Binovist’te Teknoloji ve AR-GE Müdürü olarak görev almaktadır. 20 yıla yakın süredir bilişim dünyasında yer alan Özer Kayhan, Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Teknolojileri (Yüksek Lisans) bölümlerinden mezundur. Yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi olarak birçok web ve CRM projesini başarılı biçimde hayata geçirmiştir. Ayrıca Microsoft tabanlı sistemler üzerinde alt yapı planlama ve yönetim tecrübelerine sahiptir. İstanbul Barosu’nda görev aldığı dönemde UYAP projesi kapsamında birçok seminerde eğitmen olarak görev almıştır. Kendisi Ocak 2018 itibariyle Binovist’te Teknoloji ve AR-GE Müdürü olarak görev almaktadır.
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Microsoft
Microsoft
Dynamics 365 ve Microsoft 365 ürünleri ile global yazılım devi
Robokobi.com
Robokobi
Robokobi
Akıllı, Pratik ve Esnek CRM
Juno
Juno
Juno
Mobil ve kullanıma hazır intranet.
Alotech
AloTech
Bulut santral çözümleri ve çağrı merkezi otomasyonu
D.engage
D.engage
Kampanya otomasyonu, eposta pazarlama, müşteri adayı puanlama
ClickDimensions
ClickDimensions
Kampanya otomasyonu, eposta pazarlama, müşteri adayı puanlama
Mobildev
Mobildev
SMS çözümleri, İYS entegrasyonları ve dijital pazarlama
Figensoft
Figensoft
SMS çözümleri, İYS entegrasyonları ve dijital pazarlama
Setrow
Setrow
SMS çözümleri, İYS entegrasyonları ve dijital pazarlama
Profesyonel bakışla “CRM İhtiyaç Analizi” yaptırmak ister misiniz?