images
images
images
images
CRM DANIŞMANLIĞI
Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri süreçlerinizi kişisel verilere dair yasal düzenlemelere uygun şekilde kurgulamak isterseniz, profesyonel ve deneyimli kadromuz ile yanınızdayız.
KVKK DANIŞMANLIĞI
Kişisel verilerin işlenebilmesi ve elektronik iletiler ile pazarlama yapılabilmesi süreçlerinizi doğru ve verimli kurgulamak isterseniz, konusunda uzman avukatlarımız ile destek verelim.
POWERBI RAPORLAMA
PowerBI ile CRM ve diğer sistemlerdeki verilerinizi analiz edip, öngörü almanızı sağlayalım ve ekibiniz ve üst yönetim için zengin görsel panolar (dashboard) hazırlayalım
YAZILIM GELİŞTİRME
Web portalleri, mobil çözümler, Dynamics 365 Power Platform (PowerApps) ve PowerAutomate (Flow) ihtiyaçlarınızı uzman kadromuzla hızlıca geliştirelim, hayatınızı kolaylaştıralım.
DYNAMICS 365 EĞİTİMLERİ
CRM ve dijital dönüşüm odağında eğitimlerimizle, süreçten en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Sağlıklı bir çözüm için CRM projenizden önce mutlaka eğitimlerimizden faydalanın.
BİLİŞİM UZMANI KİRALAMA
Dijital dönüşüm ve CRM süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz CRM uzmanı, proje yöneticisi, iş analisti ve yazılım geliştirici insan kaynağını bulmakta güçlük çekiyorsanız, yardımcı olalım.