images
images
images
images
CRM DANIŞMANLIĞI
Müşteri süreçleriniz konusunda kafanız mı karışık? CRM projenizi nasıl gerçekleştirmeniz gerektiği konusunda şüpheleriniz mi var? İş birimleri (satış, pazarlama, müşteri hizmetleri) ve Bilgi Teknolojileri (IT) olarak projenin hangi kısmında nasıl yer alacağınızı bilmiyor musunuz? Merak etmeyin yanınızdayız.
ANALİTİK RAPORLAMA
Power BI verileri analiz etmenizi ve öngörülerinizi paylaşmanızı sağlayan analitik araçlar setidir. Zengin görsel panolar (dashboard) ile işinizi izleyin ve her türlü cihazdan yanıtları kolaylıkla alın.
EĞİTİM
CRM konusunda kavramsal ve teknik eğitimlerimizle siz ve çalışanlarınızın uygulamalardan en yüksek verimi almasını sağlıyoruz. Nitelikli CRM Uzmanları yetiştirmenize yardımcı oluyoruz.
YAZILIM GELİŞTİRME
Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz yazılım geliştirme süreçleri için yanınızdayız. Web tabanlı uygulamalar, mobil çözümler ve Dynamics 365 platform geliştirmeleri uzman kadromuzla en kısa sürede ve hatasız kurgulanır.
PROFESYONEL İNSAN KAYNAĞI
Binovist, sektörünün başarılı bir danışman şirketi olmakla birlikte sağladığı eğitimlerle metodolojiye uygun çalışan insan kaynağını zenginleştirmekte ve müşterilerinin dış kaynak kiralama ihtiyacına da çözüm sağlamaktadır. Proje yöneticileri, iş analisti danışmanlar, yazılımcılar bu hizmet kapsamında müşterilere kaynak kiralama yöntemiyle sağlanmaktadır.