images
images
images
images

B2B2C Acente & Müşteri Bilgi Yönetimi


- ERP, e-ticaret platformu ve acente kanallarından gelen acente, müşteri ve turizm ürün ve hizmet satış bilgilerini, dinamik veri temizleme ve birleştirme işlemiyle tekilleştirerek, acente ve müşteri bazlı satış analizi ve kategorizasyonu sağlar.

Pazarlama Aktiviteleri ve KVKK-ETK Yönetimi


- KVKK ve İzinli Pazarlama süreçlerine uygun olarak SMS ve E-Posta gönderimleri sağlar, periyodik gönderimler için otomatik kurgu sistemini işletir.

Sadakat ve Kampanya Yönetimi


- Promosyon kodu gönderimi, hediye çeki ve 3. Parti kampanya iş ortaklarından ödül ve teşvik yönetimi, puan kazanma ve kullandırma süreçlerinizi organize eder, kampanya sonuçlarını raporlar. Segment bazlı kampanya gönderimlerini yapar.

Müşteri Yaşam Döngüsü ve Segmentasyon


- Potansiyel müşteri sürecinden, yükselen müşteri ve kayıp yönetimine her aşamayı dinamik olarak atama ve aşama bazlı müşteri aksiyonu planlama sağlayan modül, segment bazlı müşteri yönetimi sağlar.

Çok Kanallı (Omnichannel) Müşteri Deneyim Yönetimi


- Müşteri talep ve şikayetlerini sosyal medya dahil farklı kanallardan dinleyerek, müşteri hizmetleri süreçlerinizde her bir aşama için hedef sürelerde çözüm sağlamanıza yardımcı olur. Müşteri memnuniyetini ölçmek üzere anket gönderimi yapar ve raporlar.
- Çağrı merkezi santral entegrasyonu,online santral çözümleri (Alotech vb.), Whatsapp kurumsal entegrasyonu, web chat ve chat bot ile Omni Channel – Ortak Kanal yönetimi sağlar.

Turist365'i Binovist Genel Müdürü Engin Alan'dan videomuzda izleyin.


>
;
Demonuzu Hemen Alın
Bilgilendirmelerden E-Posta ile haberdar olmak istiyorum
BU HİZMETİ ALAN MÜŞTERİLER