images
images
images
images

Hepimiz olumlu ve olumsuz müşteri hizmetleri destek deneyimleri yaşamışızdır. Uzun süre hatta beklemede kalarak müşteri hizmetleri temsilcisini beklemeyi mi tercih edersiniz veya doğrudan ürün ve hizmetler için şirketin bilgi tabanına gitmeyi  veya şirketin web sitesinin self servis özelliklerini kullanmayı mi tercih edersiniz? Herhangi bir cevap beklentisi olmadan bir mektup yazıp postalamak mı, çevrimiçi topluluk forumuna katılmak ve deneyimlerini paylaşan diğer kullanıcılardan hızlı yanıt mı almak ister diniz? Portal özellikleri, self servis ve topluluk seçenekleriyle kendi başlarına cevap bulmayı tercih eden çevrimiçi tüketicilerin çoğunu tercih edeceği yoldur.

Dynamics 365 Portallarını kullanarak, tutarlı v e güncel yanıtlar, paydaşlar arası destek ve doğrudan konu uzmanlarınızla etkileşim için topluluk deneyimi sunmak üzere tasarlanmış, aranabilir bir bilgi tabanından yararlanan marka kimliğinde, kişiselleştirilmiş bir self servis deneyimi sağlayabilirsiniz. Portallar, self-servis ve destekli hizmet arasında sorunsuz geçişlerle kolay gezinme sağlar.

Portal ve bilgi makaleleri için kullanıma hazır mobil optimizasyonlar müşterilerin ihtiyaç duydukları yardımı istedikleri zaman ve istedikleri cihazdan alabilmelerini sağlar.


Dynamics 365 Portals temel özellikleri:İçerik

İçerik

Herhangi bir cihazdaki herhangi bir kullanıcı için kesintisiz, responsive ve özelleştirilebilir web tasarımı sağlar. Dynamics 365 arka uç sistemi olduğundan tam izleme ve ilgili içerik olmasını mümkün kılıyor.

İşlevsellik

İşlevsellik

Paydaşlarınızla etkileşim kurmak için Dynamics 365 ile kodlama gerektirmeden hızlı ve güvenli web siteleri oluşturun. Tüm kanallardaki müşteri etkileşimlerini izleyin ve Dynamics 365'te saklayın.

Geliştirebilirlik

Geliştirebilirlik

Web ön yüzünde kendinden genişletilen güçlü D365 iş süreçlerinden yararlanın. Portalları SharePoint veya Power BI gibi diğer sistemlerle entegre edin. Karmaşık senaryoları karşılamak için portalları özel geliştirmeyle genişletin.

Güvenlik

Güvenlik

Portal içeriği oluşturmak için kullanılan tüm veriler Dynamics 365 güvenlik modeli ile korunur. Dynamics 365 Portalları, Dynamics 365 kullanıcısı olmayan kullanıcılar için içeriği güvenli hale getirmek ve uyarlamak için bu modeli genişletir.

;
Demonuzu Hemen Alın
Bilgilendirmelerden E-Posta ile haberdar olmak istiyorum