images
images
images
images

Makine sektörüne özel CRM çözümü satış, müşteri hizmetleri ve servis yönetimi uygulaması: Makinist365


Son yıllarda yaşadıgımız teknolojik gelişmeler hayatın her noktasında hissediliyor. Dijital dönüşüm, nesnelerin interneti (IoT), makine öğrenimi, robotlar, sosyal medya etkileşimli interaktif web sayfaları ve robotik müşteri temsilcileri.

Rekabetin kıyasıya ve en güncel teknolojilerle yönetildiği bu şartlarda ülkemiz KOBİ’lerinin bulut bilişimdeki durumu ise şu sekilde:

%49 ARKADA KALANLAR: Bulut bilişim kullanmayan ve web sayfası, sosyal medya hesabı ve mobil uygulaması olmayan KOBİ’ler,

%47 TAKİPÇİLER: Bulut bilişim kullanmayan ama web sayfası, sosyal medyası veya mobil uygulaması olan KOBİ’ler,

%4TEKNOLOJİ LİDERLERİ: Dijital Dönüşüm konusunda yatırım yapan, bulut bilişim kullanan ve tüm dijital kanallarda var olan KOBİ’ler.

Türkiye’de gerek ürettiği gerek ithal ettiği makinelerin satışını gerçeklestiren makine sektörü temsilcileri de bu yatırımın esiğinde olup gerekli dönüşümü sağlamak istemekte, fakat dogru platform ve uygun maliyetler ile bir çözüm bulamamaktalar.

İşte bu noktada Binovist olarak Makinist365 çözümümüzü makine firmalarımıza sunuyoruz. Makinist365, global yazılım çözümü Microsoft Dynamics 365 platformu üzerinde geliştirdiğimiz, makine firmalarına satış, satış destek ve bayi ağı yönetimi sağlayan çözümümüz.

Bulut tabanlı sistem ile hem satış personelinizin müşteri, aktivite, fırsat, teklif ve sipariş yönetimini sağlayabilir, hem de bayi ağınızın satış süreçlerini Makinist365 Bayi Portali ile sağlayabilirsiniz.

Hem müşteri hem de bayileriniz ile olan ilişkilerinizi yönetebileceğiniz platform mobil uygulama ile sahadaki personelinizin rahatlıkla kullanabileceği altyapıyı da ücretsiz sağlıyor.

Dynamics platformunun online e-posta yönetimi (Exchange), Office uygulamaları, ERP fonksiyonu, PowerBI raporlama yetenekleri ile entegre kullanılabilen çözümümüz, farklı bir hizmet sağlayıcısına ihtiyaç duymadan SMS ve E-posta pazarlama imkânlarını da barındırıyor.

Gerektiğinde Müşteri Hizmetleri modülünün aktif edilmesiyle, çağrı merkezi yönetimi ile müşteri talep ve şikâyetlerinizi de yönetebileceğiniz çözümümüz, bayi portalimiz ile tümüyle entegre hizmet vermektedir.

Aylık kiralama hizmeti ile edineceğiniz çözüm, her daim personel artışı ve azalışında aktif kullanıcı sayısına göre ödeme yöntemiyle bütçelerinizi zorlamıyor.

Ayrıca yönetimi çok kolay olan sistem, IT giderlerinizi düşürüyor. Loyalist365 ürünümüzün makine sektörü için özel versiyonu olan Makinist365 ile modüler olarak aşağıdaki ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

  • B2B2C Bayi & Kurumsal Müşteri Bilgi Yönetimi.
  • Saha Satış & Pazarlama Aktiviteleri, KVKK-ETK Yönetimi.
  • Sadakat ve Kampanya Yönetimi (Promosyon kodu gönderimi & hediye çeki vb. ödül teşvik yönetimi
  • Bayi ve Nihai Müşteri Yaşam Döngüsü ve Segmentasyon.
  • Çok Kanallı (Omnichannel) Müşteri Deneyim Yönetimi. Makinist365'i 

Makinist365'i Binovist Genel Müdürü Engin Alan anlatıyor.


;
Demonuzu Hemen Alın
Bilgilendirmelerden E-Posta ile haberdar olmak istiyorum