images
images
images
images
CRM Danışmanlığı
Müşteri süreçleriniz konusunda kafanız mı karışık? CRM projenizi nasıl gerçekleştirmeniz gerektiği konusunda şüpheleriniz mi var? İş birimleri (satış, pazarlama, müşteri hizmetleri) ve Bilgi Teknolojileri (IT) olarak projenin hangi kısmında nasıl yer alacağınızı bilmiyor musunuz? Merak etmeyin yanınızdayız.
Dynamics 365 CRM Danışmanlığı
Microsoft Dynamics CRM, kullanıcıların hızlıca adapte olabileceği arayüzü, iş süreçlerinize kolayca adapte olabilmesi ve raporlama yetenekleriyle satış, müşteri hizmetleri (servis) ve pazarlama ekiplerinin ihtiyaçlarını başarıyla karşılar. Microsoft Dynamics CRM, diğer Microsoft ürünleriyle entegre olarak çalışır. Ayrıca bulut çözüm olarak sunulan Microsoft Dynamics CRM Online kurumunuza global bir çözümün tüm avantajlarını kiralama yöntemiyle finansal artılar ile birlikte getirir.
Yazılım Geliştirme
Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz yazılım geliştirme süreçleri için yanınızdayız. Web tabanlı uygulamalar, mobil çözümler ve Dynamics 365 platform geliştirmeleri uzman kadromuzla en kısa sürede ve hatasız kurgulanmakta.
Kaynak Kiralama
Binovist, sektörünün başarılı bir danışman şirketi olmakla birlikte sağladığı eğitimlerle metodolojiye uygun çalışan insan kaynağını zenginleştirmekte ve müşterilerinin dış kaynak kiralama ihtiyacına da çözüm sağlamaktadır. Proje yöneticileri, iş analisti danışmanlar, yazılımcılar bu hizmet kapsamında müşterilere kaynak kiralama yöntemiyle sağlanmaktadır.
Eğitim
CRM konusunda kavramsal ve teknik eğitimlerimizle siz ve çalışanlarınızın uygulamalardan en yüksek verimi almasını sağlıyoruz. Nitelikli CRM Uzmanları yetiştirmenize yardımcı oluyoruz.