images
images
images
images
Hakkımızda
Binovist, başta CRM olmak üzere kurumsal bilişim uygulamaları ve iş çözümleri sahasında uzmanlık ve deneyim ile müşterilerine hizmet veren yenilikçi “bilişim danışmanlığı” şirketidir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile müşteri ilişkileri yönetimi konusunda sektörel çözümler oluşturmak ve bu çözümleri mobil uygulamalar ve bulut teknolojiler ile zenginleştirmek amacıyla faaliyet gösteren Binovist, teknik ve kavramsal eğitimlerle müşterilerinin yatırımlarından en yüksek faydayı görmelerine yardımcı olmaktadır.
Farkımız
 UzmanlıkBinovist danışmanları tamamı alanında gereken Microsoft sertifikalarını almış İş & Sistem Analistleri, Yazılımcılar ve Proje Yöneticilerinden oluşmaktadır.
 DeneyimBinovist danışmanları her biri farklı CRM projelerinde yer almış, intranet ve ERP çözümleri ile entegrasyonlar sağlamış, deneyimi ile fark yaratan uzmanlardır.
 YöntemMicrosoft Dynamics SureStep metodolojisine uygun şekilde ihtiyacınız analiz edilir ve tekliflendirilir, kabul edilen proje için teknolojik altyapı hazırlanır.
 VizyonTürkiye ve yakın coğrafyanın en büyük CRM ve bulut iş çözümleri şirketi olmak.
 MisyonSunduğumuz teknoloji ve hizmetler ile müşterilerimize katma değer sağlarken,  gençlerin bilişim konusunda yeni vizyonlara hareket edebilmelerine imkân sağlamak ve ülkemizin gelişimine yerel kaynaklarla katkıda bulunmak en önemli misyonumuzdur.
 DeğerlerimizAçık İletişim, Ortak Hedef, Sistemli Çalışma.
YÖNETİM
ENGİN ALAN Genel Müdür images Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi'nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım gelitirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi’nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
MEHMET NURİ CAN Danışmanlık Hizmetleri Müdürü images Lisans ve yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamlayan Mehmet Nuri Can iş hayatına üniversite yıllarında Microsoft Dynamics CRM platformunda yazılım geliştirerek başlamıştır. Mezuniyet sonrası CRM projelerinde danışman olarak çalışmalarını sürdürmüş, Otomotiv, Sigorta, Perakende, Üretim, İnşaat, Lojistik, Gıda, Enerji, Hukuk gibi farklı sektörlere ait projelerde yer almıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamlayan Mehmet Nuri Can iş hayatına üniversite yıllarında Microsoft Dynamics CRM platformunda yazılım geliştirerek başlamıştır. Mezuniyet sonrası CRM projelerinde danışman olarak çalışmalarını sürdürmüş, Otomotiv, Sigorta, Perakende, Üretim, İnşaat, Lojistik, Gıda, Enerji, Hukuk gibi farklı sektörlere ait projelerde yer almıştır.
İSMAİL HAKKI TUTUMLUER Yazılım Geliştirme Müdürü images Bilgisayar Mühendisliği eğitimi aldığı senelerde yazılım geliştirme uzmanı olarak profesyonel hayata atılan İsmail Hakkı Tutumluer 2009'dan bu yana birçok Microsoft Dynamics CRM projesinde yazılım geliştirici ve proje yöneticisi rolleri üstlenmiştir. Tekstil, Gıda, IT, Sigorta, Emeklilik, Havacılık, Üretim, Faktoring ve Hukuk gibi farklı sektörlerde deneyim sahibi olan İsmail Hakkı Tutumluer 2013'te Yazılım Geliştirme biriminin yöneticisi olarak Binovist bünyesine katılmıştır. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi aldığı senelerde yazılım geliştirme uzmanı olarak profesyonel hayata atılan İsmail Hakkı Tutumluer 2009'dan bu yana birçok Microsoft Dynamics CRM projesinde yazılım geliştirici ve proje yöneticisi rolleri üstlenmiştir. Tekstil, Gıda, IT, Sigorta, Emeklilik, Havacılık, Üretim, Faktoring ve Hukuk gibi farklı sektörlerde deneyim sahibi olan İsmail Hakkı Tutumluer 2013'te Yazılım Geliştirme biriminin yöneticisi olarak Binovist bünyesine katılmıştır.
BEKİR KAZICI PYO Yöneticisi images Endüstri Mühendisliği lisans eğitiminin ardından ERP danışmanı olarak iş hayatına başlamıştır. İnşaat, Üretim, Enerji, Otomotiv, Dağıtım sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara birçok ERP projesinde danışmanlık hizmeti vermiştir. 2013 yılından itibaren Binovist bünyesine katılmıştır. Dynamics CRM projelerinde Turizm, Otomotiv, Üretim, Makine gibi sektörlerde danışmanlık hizmeti verdikten sonra 2016 yılı itibariyle Proje Yönetim Ofisi Müdürü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Microsoft
Microsoft Gold ve Managed Partner ünvanlarına sahip olan Binovist, başta Dynamics CRM olmak üzere Office 365, Windows, Office, SQL Server gibi pek çok popüler kurumsal uygulamanın tedarikçisi ve danışmanı olarak hizmet vermektedir.
OGOO
Profesyonel internet sayfalarında, akıllı ve sosyal intranet uygulamalara pek çok konuda tamamlayıcımız olan Ogoo Dijital, alanında uzman profesyonellerle hizmet vermektedir.
ERPCommittee
ERP Komitesi Türkiye’deki ERP kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları, stratejistlerin ve kuruluşlar ile iş uygulamaları sektör firmaları arasında iletişim merkezi olmayı amaçlayan marka bağımsız bir organizasyondur.
Pargesoft
Pargesoft, Microsoft’un Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları pazarına girdiği tarihten bu yana Microsoft Dynamics ERP yazılımlarının geliştirilmesinde aktif olarak görev alan bir ekip tarafından kurulmuştur.
RDC Partner
RDC inovatif fikirler ile teknolojik çözümler sağlayan, entegre eden ve firmalar için kaliteli yazılım çözümleri sağlayan bir bilişim ve teknoloji grubudur.
i2i Systems
Telekom ve Enerji gibi tarifeli hizmetlerin faturalanması süreçlerinde ve önemli kurumsal uygulamaların ve sistemlerin entegrasyonlarında
Infotek
Microsoft Dynamics NAV ile müşterilerimizin ERP ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak çalıştığımız Infotek, Microsoft global sertifikalı uzmanlarla hizmet vermektedir.
Keyifle okuyacağınız yazılarımızdan yayınlandıkları gün haberdar olmak ister misiniz?