images
images
images
images
Hakkımızda
Binovist, başta CRM olmak üzere, kurumsal iş çözümleri sahasında "uzmanlık ve deneyim" ile müşterilerine hizmet veren "yenilikçi bilişim danışmanlığı” şirketidir. İsmini Bilişim-İnovasyon-İstanbul üçlemesinden almıştır.

Farkımız
 UzmanlıkBinovist danışmanları tamamı alanında gereken Microsoft sertifikalarını almış İş & Sistem Analistleri, Yazılımcılar ve Proje Yöneticilerinden oluşmaktadır.
 DeneyimBinovist danışmanları her biri farklı CRM projelerinde yer almış, intranet ve ERP çözümleri ile entegrasyonlar sağlamış, deneyimi ile fark yaratan uzmanlardır.
 YöntemMicrosoft Dynamics SureStep metodolojisine uygun şekilde ihtiyacınız analiz edilir ve tekliflendirilir, kabul edilen proje için teknolojik altyapı hazırlanır.
 VizyonTürkiye ve yakın coğrafyanın
en büyük bulut iş çözümleri
şirketi olmak.
 MisyonSunduğumuz teknoloji ve hizmetler ile müşterilerimize katma değer sağlarken,  gençlerin bilişim konusunda yeni vizyonlara hareket edebilmelerine imkân sağlamak ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.
 DeğerlerimizAçık İletişim
Ortak Hedef
Sistemli Çalışma
YÖNETİM
ENGİN ALAN Genel Müdür images Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi'nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım gelitirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Henüz lise yıllarında Muhasebe alanında profesyonel hayata atılan Engin Alan, Yakın Doğu Üniversitesi’nde aldığı Bilgisayar Mühendisliği eğitiminin ardından yazılım geliştirici, danışman ve proje yöneticisi rollerini üstlendiği farklı CRM projelerine imza atmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi yüksek lisansını tamamladıktan sonra bilişim danışmanlığı hizmeti veren bir oluşumun kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak 4 yıl çalışmış ve bu süreçte Kadir Has ve Bahçeşehir üniversitelerinde Microsoft Dynamics uygulamalı CRM dersleri vermiştir. Kendisi Mayıs 2013 itibariyle Binovist'in kurucu ortağı ve Genel Müdür'ü olarak bilişim danışmanlığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
MEHMET NURİ CAN Danışmanlık Hizmetleri Müdürü images Lisans ve yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamlayan Mehmet Nuri Can iş hayatına üniversite yıllarında Microsoft Dynamics CRM platformunda yazılım geliştirerek başlamıştır. Mezuniyet sonrası CRM projelerinde danışman olarak çalışmalarını sürdürmüş, Otomotiv, Sigorta, Perakende, Üretim, İnşaat, Lojistik, Gıda, Enerji, Hukuk gibi farklı sektörlere ait projelerde yer almıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde tamamlayan Mehmet Nuri Can iş hayatına üniversite yıllarında Microsoft Dynamics CRM platformunda yazılım geliştirerek başlamıştır. Mezuniyet sonrası CRM projelerinde danışman olarak çalışmalarını sürdürmüş, Otomotiv, Sigorta, Perakende, Üretim, İnşaat, Lojistik, Gıda, Enerji, Hukuk gibi farklı sektörlere ait projelerde yer almıştır.
İSMAİL HAKKI TUTUMLUER Yazılım Geliştirme Müdürü images Bilgisayar Mühendisliği eğitimi aldığı senelerde yazılım geliştirme uzmanı olarak profesyonel hayata atılan İsmail Hakkı Tutumluer 2009'dan bu yana birçok Microsoft Dynamics CRM projesinde yazılım geliştirici ve proje yöneticisi rolleri üstlenmiştir. Tekstil, Gıda, IT, Sigorta, Emeklilik, Havacılık, Üretim, Faktoring ve Hukuk gibi farklı sektörlerde deneyim sahibi olan İsmail Hakkı Tutumluer 2013'te Yazılım Geliştirme biriminin yöneticisi olarak Binovist bünyesine katılmıştır. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi aldığı senelerde yazılım geliştirme uzmanı olarak profesyonel hayata atılan İsmail Hakkı Tutumluer 2009'dan bu yana birçok Microsoft Dynamics CRM projesinde yazılım geliştirici ve proje yöneticisi rolleri üstlenmiştir. Tekstil, Gıda, IT, Sigorta, Emeklilik, Havacılık, Üretim, Faktoring ve Hukuk gibi farklı sektörlerde deneyim sahibi olan İsmail Hakkı Tutumluer 2013'te Yazılım Geliştirme biriminin yöneticisi olarak Binovist bünyesine katılmıştır.
BEKİR KAZICI PYO Yöneticisi images Endüstri Mühendisliği lisans eğitiminin ardından ERP danışmanı olarak iş hayatına başlamıştır. İnşaat, Üretim, Enerji, Otomotiv, Dağıtım sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara birçok ERP projesinde danışmanlık hizmeti vermiştir. 2013 yılından itibaren Binovist bünyesine katılmıştır. Dynamics CRM projelerinde Turizm, Otomotiv, Üretim, Makine gibi sektörlerde danışmanlık hizmeti verdikten sonra 2016 yılı itibariyle Proje Yönetim Ofisi Müdürü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
ÇÖZÜM ORTAKLARI
Microsoft
Microsoft Gold ve Managed Partner ünvanlarına sahip olan Binovist, başta Dynamics CRM olmak üzere Office 365, Windows, Office, SQL Server gibi pek çok popüler kurumsal uygulamanın tedarikçisi ve danışmanı olarak hizmet vermektedir.
Setrow
Setrow, detaylı analizleri ile e-mail pazarlamada ülkemizde ve yurtdışında önemli pazar payına sahip teknoloji şirketidir.
ClickDimensions
E-posta pazarlama, web analitiği, müşteri adayı puanlama, kampanya otomasyonu ve sosyal medya keşif hizmetleri sunmaktadır.
XperiDo
Dynamics 365 için ürettikleri doküman oluşturma çözümü globalde yaygın şekilde kullanılmakta olan teknoloji şirketidir.
OGOO
Profesyonel internet sayfalarında, akıllı ve sosyal intranet uygulamalara pek çok konuda tamamlayıcımız olan Ogoo Dijital, alanında uzman profesyonellerle hizmet vermektedir.
Alteryx
Alteryx Analytics kolay hazırlanabilen, iş akışları ile zenginleştirilebilen ve saatler içerisinde sonuç veren algoritmalarla çalışan önemli bir iş zekâsı aracıdır.
Vatansever Bilişim
Vatansever Bilişim, bilgi ve iletişim teknolojileri pazarında “Satış Entegratörü” olarak hizmet veriyor.
ERPCommittee
ERP Komitesi Türkiye’deki ERP kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları, stratejistlerin ve kuruluşlar ile iş uygulamaları sektör firmaları arasında iletişim merkezi olmayı amaçlayan marka bağımsız bir organizasyondur.
i2i Systems
Telekom ve Enerji gibi tarifeli hizmetlerin faturalanması süreçlerinde ve önemli kurumsal uygulamaların ve sistemlerin entegrasyonlarında
Keyifle okuyacağınız yazılarımızdan yayınlandıkları gün haberdar olmak ister misiniz?