images
images
images
images

FantasySalesTeam bir çeşit oyunlaştırma yazılımı. Söz konusu durumun oyun olmadığı, bu kez gerçek karakterler olduğu, fantastic bir ligde satışlarınızı, motivasyonunuzu ve takım ruhunu arttıracağınız bir gerçeklik oyunu.

FST, CRM içerisinde admin kullanıcı tarafından aktive edilerek kullanılabilen bir çözüm. Professional ve Enterprise lisans sahipleri oyunu ücretsiz olarak aktive edip oynayabilir.

Kim İçin?

FantasySalesTeam özellikle büyük satış ekipleri olan şirketler için hedeflenmiş, satış ekibinin oyuncu olduğu bir oyun. 10 kişi ve üzeri satış ekipleri için oyunu şiddetle öneriyoruz.

Mutlu, motive ve işbirliği halinde bir satış takımı hedefliyorsanız, tam size göre. Çoğu firma satış alanlarını geliştirmekten mutlu olur, bu nedenle CRM lisansı olan gruplar için ekstra maliyeti olmayan bu oyun oynamaya değer.

Nasıl Çalışır?

FantasySalesTeam oynayabilmeniz için CRM yönetinizi oyunu aktifleştirmeli. FST aktifleştiğinde, oyunu FST web sitesi üzerinden oynayabilirsiniz (CRM üzerinden değil). Sitede oyun kurgusunu kolay şekilde anlatan videolarla dolu bir “Playbook” ile karşılanacaksınız. Böylece kimse özel bir eğitime veya harici bir kılavuza ihtiyaç duymadan oyunu kurgulayıp oynayabilecek.

>

Başlamak için oyuncuları içeri aktarmanız gerekiyor. Bu işlem CRM’iniz üzerinden otomatik olarak, kullanıcı tipi filtreleriyle yönetilebilir şekilde gerçekleşiyor. Professional ve Enterprise lisansa sahip kullanıcılar oyuncu olabiliyor, fakat diğer kullanıcılar Fan olabiliyor, kurum dışındaki kişiler bile. Oyuncu rollerini atayabilirsiniz, örneğin Satış Müdürleri, Satış Asistanları ve Satış dışı roller gibi.

Sonra ilk oyununuzu oluşturuyorsunuz! Oyuna isim verin (sonradan değiştirilebilir) ve hangi çeşit oyundan oynayacağınızı seçin. Bireysel oyunlar küçük satış takımları için uygun olabilir fakat FST’nin bir takım bazlı rekabet oyunu olduğu, böylece daha iyi sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır.

Faydaları

  • Satış rakamlarını arttırdığı kanıtlanmış

  • Yalnız bireyleri değil, tüm takımı motive eder

  • Takım Oyununu kuvvetlendirir

  • Diğer satış arttırıcı aktivitelerden daha başarılıdır

  • CRM adaptasyonunu arttırır

  • Temel ölçüm ve raporlamalar sağlar

  • İşinize uygun kendi metriklerinize imkân sağlar

  • Satış ekiplerinizin zaman ve kaynak kullanımını iyileştirir

;
Demonuzu Hemen Alın
Bilgilendirmelerden E-Posta ile haberdar olmak istiyorum
BU HİZMETİ ALAN MÜŞTERİLER